Gościniec Kukułka z Jacuzzi, Закопане, Польща
Ліжко та сніданок - Закопане, Польща

Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Помешкання Gościniec Kukułka z Jacuzzi розміщено в місті Закопане в регіоні Малопольща, за 6 км від пам'ятки "Національний парк "Татра"".

9,2Чудово · 77 відгуківЗакопане, Польща4,6 км від центру (Закопане)
  • До 5 гостей
  • Центр спа й оздоровлення
  • Безкоштовна парковка
  • Безкоштовний Wi-Fi
01 / 08
Gościniec Kukułka z Jacuzzi, Закопане, Польща – фото 3

Ласкаво просимо

Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Помешкання Gościniec Kukułka z Jacuzzi розміщено в місті Закопане в регіоні Малопольща, за 6 км від пам'ятки "Національний парк "Татра"". Для зручності гостей безкоштовний Wi-Fi, дитячий ігровий майданчик, тераса та безкоштовна приватна парковка.

До розпорядження гостей помешкання Gościniec Kukułka z Jacuzzi зона для відпочинку з телевізором із плоским екраном і окрема ванна кімната з феном і душем. Серед інших зручностей варто відзначити холодильник, мікрохвильову піч і чайник.

До розпорядження гостей Gościniec Kukułka z Jacuzzi барбекю.

Після насиченого дня хайкінгу, катання на лижах чи катання на велосипеді гостям буде приємно відпочити в саду або у спільному лаунжі.

Гості можуть оглянути пам'ятку "Аквапарк міста Закопане" за 7,1 км від помешкання Gościniec Kukułka z Jacuzzi.

  • Відмінне розташування: високі оцінки від нещодавніх гостей (9,2)
  • Безкоштовна приватна автостоянка на території
Заїзд
З 15:00 до 22:00
Виїзд
З 06:00 до 10:00

Розміщення

Номери та люкси

Gościniec Kukułka z Jacuzzi пропонує на вибір 6 типів номерів.

Класичний тримісний номер – Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Класичний тримісний номер

  • 1 двоспальне ліжко і 1 диван-ліжко
  • До 3 гостей
  • 13 m²
  • Власна ванна кімната

The triple room offers a tea and coffee maker, a seating area, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. This triple room has a dining area, a wardrobe, a flat-screen TV and an outdoor dining area. The unit has 2 beds.

  • Душ
  • Туалет
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Рушники
  • Постільна білизна
  • Розетка біля ліжка
  • + ще 22
Класичний тримісний номер – Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Класичний тримісний номер

  • 1 односпальне ліжко і 1 двоспальне ліжко
  • До 3 гостей
  • 13 m²
  • Власна ванна кімната

The triple room provides a tea and coffee maker, a seating area, as well as a private bathroom featuring a shower and a hairdryer. The unit offers 2 beds.

  • Душ
  • Туалет
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Рушники
  • Постільна білизна
  • Розетка біля ліжка
  • + ще 22
Чотиримісний номер з видом на гори – Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Чотиримісний номер з видом на гори

  • 1 двоспальне ліжко і 1 двоярусне ліжко
  • До 4 гостей
  • 14 m²
  • Власна ванна кімната

The quadruple room features a tea and coffee maker, a seating area, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. Featuring an outdoor dining area, this quadruple room also offers a dining area, a wardrobe and a flat-screen TV. The unit has 2 beds.

  • Душ
  • Туалет
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Рушники
  • Постільна білизна
  • Розетка біля ліжка
  • + ще 22
Сімейний номер з видом на гори – Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Сімейний номер з видом на гори

  • 1 односпальне ліжко і 1 двоспальне ліжко і 1 двоярусне ліжко
  • До 5 гостей
  • 16 m²
  • Власна ванна кімната

The family room features a tea and coffee maker, a seating area, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. This family room has a dining area, a wardrobe, a flat-screen TV and an outdoor dining area. The unit has 3 beds.

  • Душ
  • Туалет
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Рушники
  • Постільна білизна
  • Розетка біля ліжка
  • + ще 22
Чотиримісний номер з видом на гори – Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Чотиримісний номер з видом на гори

  • 1 двоспальне ліжко і 1 двоярусне ліжко
  • До 4 гостей
  • 16 m²
  • Власна ванна кімната

The quadruple room provides a tea and coffee maker, a seating area, as well as a private bathroom featuring a shower and a hairdryer. The unit offers 2 beds.

  • Душ
  • Туалет
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Рушники
  • Постільна білизна
  • Розетка біля ліжка
  • + ще 22
Тримісний номер з видом на гори – Gościniec Kukułka z Jacuzzi

Тримісний номер з видом на гори

  • 1 односпальне ліжко і 1 двоспальне ліжко
  • До 3 гостей
  • 13 m²
  • Власна ванна кімната

The triple room features a tea and coffee maker, a seating area, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. The unit has 2 beds.

  • Душ
  • Туалет
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Рушники
  • Постільна білизна
  • Розетка біля ліжка
  • + ще 22

Зручності

Усе, що потрібно

Продумані зручності для комфортного й безтурботного відпочинку.

  • Безкоштовна парковка
  • Центр спа й оздоровлення
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Сімейні номери
  • Номери для некурців
  • Катання на лижах
  • Трансфер з/до аеропорту
  • Барбекю
  • Тераса
  • Чайо-/кавоварка у всіх номерах

Усі зручності

Ванна кімната

  • Туалетний папір
  • Рушники
  • Окрема ванна кімната
  • Туалет
  • Фен
  • Душ

Спальня

  • Постільна білизна
  • Шафа або гардероб

Вид

  • Вид на гори
  • Краєвид

На відкритому повітрі

  • Камін у саду
  • Місце для пікніка
  • Садові меблі
  • Обідня зона надворі
  • Тераса для засмаги
  • Барбекю
  • Тераса
  • Сад

Кухня

  • Спільна кухня
  • Обідній стіл
  • Засоби для чищення
  • Кухонне приладдя
  • Електрочайник
  • Мікрохвильова піч
  • Холодильник

Зручності в номері

  • Розетка біля ліжка
  • Диван-ліжко
  • Вішак для одягу

Лижі

  • Приміщення для зберігання лиж

Спорт і відпочинок

  • Велосипедні екскурсії
  • Піші екскурсії
  • Аквапарк(Оплачується окремо Поза територією помешкання)
  • Верхова їзда(Оплачується окремо Поза територією помешкання)
  • Велоспорт(Поза територією помешкання)
  • Піші прогулянки
  • Каноє(Оплачується окремо Поза територією помешкання)
  • Дитячий майданчик
  • Катання на лижах(Поза територією помешкання)
  • Риболовля(Оплачується окремо Поза територією помешкання)

Вітальня

  • Обідня зона
  • Зона відпочинку

Медіа та технології

  • Телевізор із плоским екраном
  • Телевізор

Їжа й напої

  • Сніданок у номері
  • Чайник / кавоварка

Інтернет

Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно.

Парковка

Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне).

Сервіси

  • Трансфер(Оплачується окремо)
  • Спільна зона відпочинку з телевізором
  • Індивідуальна реєстрація заїзду/виїзду
  • Послуга будильника
  • Експрес-реєстрація заїзду/виїзду
  • Трансфер з/до аеропорту(Оплачується окремо)

Стійка реєстрації

  • Надається рахунок

Розваги та сімейні послуги

  • Устаткування для ігор на вулиці
  • Настільні ігри / пазли

Безпека

  • Вогнегасники
  • Відеоспостереження ззовні будівлі
  • Вхід із ключем

Загальні

  • На всій території готельного об'єкта і в номерах заборонено курити
  • Дерев’яна або паркетна підлога
  • Підлогове покриття з плитки / мармуру
  • Опалення
  • Сімейні номери
  • Зручності для прасування
  • Номери для некурців
  • Праска

Оздоровчі послуги

  • Спа-процедури
  • Пляжне крісло / шезлонг
  • Гідромасажна ванна(Оплачується окремо)
  • Центр спа й оздоровлення(Оплачується окремо)

Ваш відпочинок чекає

Почувайтеся як удома

Відпочивайте з комфортом і відкривайте красу цих місць - Закопане чекає на вас.

Перевірити наявність місць

Розташування

Як нас знайти

Це місце розташування особливо подобається парам – вони оцінили його на 9,5 для поїздки удвох.

Адреса

Wyskówki 5, 34-500 Zakopane, Польща

Відстань

Закопане - за 4,6 км

Заїзд з 15:00 до 22:00

Виїзд з 06:00 до 10:00

Що поруч

Що поблизу

  • Tatra National Park1,9 км
  • Karczma5,3 км
  • Górski Ogród Botaniczny w Zakopanem im. Mariana Raciborskiego Polskiej Akademii Nauk5,3 км
  • Willa pod Jedlami5,5 км
  • Zespol Willi Stryjnia Podhalanska5,6 км
  • Zespół Willi Irmik5,6 км
  • Sala Zabaw dla Dzieci - Małpi Gaj5,8 км
  • Zespół Willowy5,8 км
  • Tatra National Park Entrance6 км
  • Willa Dora6,1 км

Ресторани та кафе

  • РесторанKarczma Podhale1,1 км
  • РесторанU Studniara2,3 км
  • РесторанKarczma Skupniowy Uplaz2,3 км

Головні визначні місця

  • Шимановський музей7,9 км

Природа

  • ЛісZajączyniec2,1 км
  • ГораГора Насаль6 км
  • ВодоспадSiklawica Waterfall9,7 км
  • ВершинаWielki Giewont (1895m)9,7 км

Лижні підйомники

  • Hajduk1,8 км
  • Murzasichle Lift2,7 км
  • Гірськолижний підйомник Pardalowka4,3 км

Громадський транспорт

  • ПоїздPoronin6,1 км
  • ПоїздЗалізничний вокзал Закопане6,4 км

Найближчі аеропорти

  • Аеропорт Попрад-Татри63 км

Указано найкоротші орієнтовні відстані пішки або автомобілем. Фактичні відстані можуть відрізнятися.

Корисно знати

Правила проживання

Правила та практична інформація для вашого перебування в Gościniec Kukułka z Jacuzzi.

Реєстрація заїзду

З 15:00 до 22:00

Будь ласка, заздалегідь повідомте адміністрації помешкання свій час заїзду.

Реєстрація виїзду

З 06:00 до 10:00

Діти та ліжка

Правила розміщення дітей

Дозволене проживання для дітей будь-якого віку.

За проживання дітей віком понад 4 роки в цьому помешканні буде стягуватися та сама ціна, як і за дорослих.

Правила про додаткові ліжка й дитячі ліжечка

0 - 3 роки

Дитяче ліжечко (за запитом): 30 zł за дитину за ніч

У цьому помешканні не надають дитячі ліжечка та додаткові ліжка.

Без вікових обмежень

Немає вікових обмежень для реєстрації заїзду

Домашні тварини

Розміщення з хатніми тваринами заборонено.

Куріння

Курити заборонено.

Вечірки

Проводити вечірки/заходи заборонено.

Мови спілкування

англійська, польська і українська

Важлива інформація

  • Будь ласка, повідомте адміністрації Gościniec Kukułka z Jacuzzi очікуваний час свого приїзду заздалегідь. Для цього ви можете скористатися полем для особливих побажань під час бронювання або зв'язатися безпосередньо з адміністрацією за контактними даними, зазначеними у підтвердженні бронювання.
  • В цьому помешканні не можна влаштовувати дівич-вечори, парубочі і подібні вечірки.
  • Гості віком до 18 років можуть пройти реєстрацію заїзду лише в супроводі одного з батьків або офіційного опікуна.
  • При проживанні в помешканні з дітьми, будь ласка, зверніть увагу, що об’єкт юридично зобов’язаний застосовувати стандарти захисту неповнолітніх, визначати особу неповнолітніх та їхні стосунки з дорослим, з яким вони проживають.

Часті запитання

Поширені запитання

Усе, що ви хотіли знати про проживання в Gościniec Kukułka z Jacuzzi.

Який сніданок подають у Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

Під час перебування в Gościniec Kukułka z Jacuzzi гостей чекає сніданок.

Які номери можна забронювати в Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

Типи номерів у Gościniec Kukułka z Jacuzzi: Класичний тримісний номер; Класичний тримісний номер; Чотиримісний номер з видом на гори; Сімейний номер з видом на гори; Чотиримісний номер з видом на гори; Тримісний номер з видом на гори.

Скільки гостей може розміститися в Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

Наймісткіший номер у Gościniec Kukułka z Jacuzzi розрахований на розміщення до 5 гостей.

О котрій заїзд і виїзд у Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

Заїзд: З 15:00 до 22:00. Виїзд: З 06:00 до 10:00.

Чи є в Gościniec Kukułka z Jacuzzi парковка?+

Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне).

Чи є в Gościniec Kukułka z Jacuzzi Wi-Fi?+

Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно.

Чи можна проживати в Gościniec Kukułka z Jacuzzi з домашніми тваринами?+

Розміщення з хатніми тваринами заборонено.

Скільки коштує проживання в Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

Ціни в Gościniec Kukułka z Jacuzzi залежать від дат поїздки та обраного номера. Актуальні ціни дивіться в описі вище.

Чи є в Gościniec Kukułka z Jacuzzi ресторан?+

У Gościniec Kukułka z Jacuzzi не зазначено власного ресторану. Кафе та ресторани можна пошукати поблизу (Закопане).

Які зручності пропонує Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

У Gościniec Kukułka z Jacuzzi до послуг гостей: безкоштовна парковка, центр спа й оздоровлення, тераса і тераса для засмаги.

Як далеко Gościniec Kukułka z Jacuzzi від центру міста Закопане?+

Закопане - за 4,6 км від Gościniec Kukułka z Jacuzzi.

Якими мовами розмовляють у Gościniec Kukułka z Jacuzzi?+

Персонал Gościniec Kukułka z Jacuzzi розмовляє такими мовами: англійська, польська і українська.

Відгуки гостей

Що кажуть наші гості

9,2

На основі 77 відгуків гостей

Персонал
9,4 з 10
Зручності
9,2 з 10
Чистота
9,5 з 10
Комфорт
9,2 з 10
Співвідношення ціна/якість
9,3 з 10
Розташування
9,2 з 10
Безкоштовний Wi-Fi
10,0 з 10

“the host is very friendly, welcoming, and nice. The apartment was cosy, very neat and clean, and outside a very big playground for kids. It was a very nice view, 👌 perfect for budget friendly”

M
MuhammadОбʼєднані Арабські Емірати
Сім'я · жовтень 2025 р.

“Bardzo fajne miejsce z pięknymi widokami. Sympatyczni właściciele, pomocni w kazdej kwestii. Obiekt bardzo czysty i zadbany. Przyjazny dzieciom. Polecamy!”

E
EmiliaПольща
WITH_FRIENDS · жовтень 2026 р.

“Pobyt bezproblemowy, sympatyczni właściciele, dobra lokalizacja cisza i spokój, na pewno jeszcze tu wrócimy”

O
OkonkowskiПольща
Індивідуальний мандрівник · вересень 2026 р.

“Obiekt znajduje się z dala od głównej ulicy jest cisza i spokój naprawdę polecam jeśli ktoś chce odpocząć zdala od ludzi”

K
KlaudiaПольща
Індивідуальний мандрівник · вересень 2026 р.

“Wszystko bylo znakomite, gospodarze przekochani ludzie. Polecam !”

J
JaworskiНімеччина
Індивідуальний мандрівник · серпень 2026 р.

“رحلة لا تُنسى”

F
FatimahНімеччина
Сім'я · серпень 2026 р.

“Kwatera położona w ustronnym, cichym miejscu z pięknym widokiem na Tatry. Na dole duża kuchnia z wszelkimi przyborami kuchennymi.”

Ł
ŁukaszПольща
Індивідуальний мандрівник · серпень 2026 р.

“Great location to spend with the little ones.”

S
ShayestehОбʼєднані Арабські Емірати
Сім'я · серпень 2025 р.

Ваша подорож починається тут

Почніть свій відпочинок

Відкрийте для себе чарівність Gościniec Kukułka z Jacuzzi. Бронюйте за найкращою ціною та насолоджуйтеся незабутнім відпочинком.

Забронювати

Гарантія найкращої ціни